• Munten & Penningen

€ 20,00
Op voorraad (1 beschikbaar)

S.J. van der Molen / Mr. Jacob Dirks

Lot 2 stuks:
Molen, S.J. van der. WAT FRIESE MUNTERS SLOEGEN. Leeuwarden 1974. 104 pagina’s rijkelijk geïllustreed, hard cover (stof) met papieren omslag. Uitgegeven ter gelegenheid van de officiele opening van het hoofdkantoor van de Friesland Bank te Leeuwarden op 7 oktober 1974. Schoon, netjes exemplaar (papieren omslag iets verkleurd)

Dirks, Mr. Jacob. BIJDRAGEN TOT DE MUNT-EN PENNINGKUNDE VAN FRIESLAND. Workum, H. Brandenburgh. 1843. No 1–2. 50 pagina’s en 2 Pl. Kaft los, Binnenwerk mooi schoon.

Unieke productcode (UPC)BA0092a
Prijs€ 20,00