Munten & Penningen

Lot: Wat Friese munters sloegen / bijdragen tot de munt- en penningkunde van Friesland

S.J. van der Molen / Mr. Jacob Dirks € 20,-

Lot 2 stuks: Molen, S.J. van der. WAT FRIESE MUNTERS SLOEGEN. Leeuwarden 1974. 104 pagina’s rijkelijk geïllustreed, hard cover (stof) met papieren omslag. Uitgegeven ter gelegenheid van de officiele opening van het hoofdkantoor van de Friesland Bank te Leeuwarden op 7 oktober 1974. Schoon, netjes exemplaar (papieren omslag iets verkleurd)

Dirks, Mr. Jacob. BIJDRAGEN TOT DE MUNT-EN PENNINGKUNDE VAN FRIESLAND. Workum, H. Brandenburgh. 1843. No 1–2. 50 pagina’s en 2 Pl. Kaft los, Binnenwerk mooi schoon.

Details
Soort Boeken
Boeknummer BA0092
Auteur S.J. van der Molen / Mr. Jacob Dirks
Jaartal Leeuwarden 1974 / Workum, H. Brandenburgh. 1843